Koniec kont Premium w mPay
Jedną z nich jest usunięcie konta Premium, które kosztowało 29 zł, a w zamian oferowało niższą prowizję od zasilania rachunku, dostęp do funkcji znajdź samochód i wyłączało reklamy w aplikacji. Do dyspozycji pozostało konto podstawowe oraz niedawno wprowadzone gold i VIP.
Zmianie uległa lista operatorów płatności w aplikacji – wypadł z niej eCard oraz Twisto, pozostał ING, mPay, PayU i eService, a doszedł SIBS. Zasilić konto użytkownika można będzie wg nowych zasad także z konta prowadzonego w innym kraju z Unii Europejskiej. Skrócono okres, w którym konto nieużywane może zostać zlikwidowane, a umowa rozwiązana przez mPay – teraz będzie można to zrobić po roku nieaktywności, nie po 4 latach.
Czytaj też: Te smartfony nie powinny być sprzedawane w Polsce. To jakiś kabaret, w którym gra też UKE
7.2 Do ceny towarów lub usług nabywanych za pośrednictwem Aplikacji może zostać doliczona
opłata serwisowa. O wysokości opłaty serwisowej oraz całkowitej cenie nabywanych towarów
lub usług Użytkownik zostanie każdorazowo poinformow
Operator przygotował także niezbyt przyjemną niespodziankę – do kwot transakcji wykonywanych z pomocą aplikacji mPay może zostać doliczona dodatkowa opłata serwisowa, obowiązująca użytkowników kont podstawowych i gold – o jej wysokości każdorazowo nabywca będzie informowany przed sfinalizowaniem transakcji.
Nowy regulamin mPay dla nowych użytkowników możecie znaleźć tutaj. Aktualnych użytkowników nowe regulacje będą obowiązywać od 1 stycznia 2025 roku.